za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Аеродром

  • Продава Стан во  нас Аеродром
  • Продава Стан во  нас Аеродром
  • Продава Стан во  нас Аеродром

Продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 71500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 93 m2 Соби 4 Евид. број7564 Објавено 30-11-2018
активен
Телефон

Нов, веднаш вселив стан со дневна, три спални, бања, гостинско WC, тераса и гратис паркинг место во затворена гаража. Таваните се со мали косини, но има бетонска плоча со хидро и термо изолација. Има лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, Stan vo Ohrid