za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Ѓ.Петров

  • Продава Стан во  нас ЃПетров
  • Продава Стан во  нас ЃПетров
  • Продава Стан во  нас ЃПетров
  • Продава Стан во  нас ЃПетров

Продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров eur 56500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 84 m2 Соби 4 Евид. број8572 Објавено 14-06-2019
активен
Телефон

Стан со три спални, дневна со трпезарија, оддвоена кујна, бања, гостински тоалет и реновирана тераса од 14м2 со непречен поглед на Водно. Има +16м2сопствен подрум. Станот е под целосно нов кров, има одлична воздушна и термичка изолација. Нема лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi vo Kumanovo, Stan vo Ohrid