za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Д. Маало

 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало

Продава Стан во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 72000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број5598 Објавено 02-10-2017
активен
Телефон

Станот е во понова зграда на 3-ти кат од 4 , од 60м2 со балкон ,со една спална, дневна , кујна, трпезарија ,купатило, сопствено парно.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 69000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 60 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 66000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 60 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stan vo Ohrid, Stanovi vo Kumanovo