za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Ѓ.Петров

 • Продава Стан во нас ЃПетров
 • Продава Стан во нас ЃПетров
 • Продава Стан во нас ЃПетров
 • Продава Стан во нас ЃПетров
 • Продава Стан во нас ЃПетров
 • Продава Стан во нас ЃПетров

Продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров eur 46000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 46 m2 Соби 2 Евид. број11786 Објавено 01-08-2019
активен
Телефон

Стан со посебна спална, дневна, кујна, бања и тераса. Има +5m2 подрум. Има лифт. Има паркинг во подземна гаража. Има можност за користење на дополнителни 50м2 поткровје, со мала инвестиција се уредува како дуплекс.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK
EUR 51000

DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK

Соби 2 Квадратура 53 m2
SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR
EUR 68200

SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR

Соби 2 Квадратура 58 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola