za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Centar

 • Продава Куќа во нас Centar
 • Продава Куќа во нас Centar
 • Продава Куќа во нас Centar
 • Продава Куќа во нас Centar
 • Продава Куќа во нас Centar
 • Продава Куќа во нас Centar
 • Продава Куќа во нас Centar

Продава Куќа во нас. Centar Скопје / Центар eur 300000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 267 m2 Соби 5 Евид. број11179 Објавено 31-01-2019
активен
Телефон

Плац од 558м2 со кука за градба, сметесна на Кале во близина на Македонска Кука, пр+2, гаража 35м2, одлична локација


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2
Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Квадратура 18 m2
Куќа во Сопиште
MKD 0

Куќа во Сопиште

Соби 0 Квадратура 0 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, Stan vo Ohrid