za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. други

 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други
 • Продава Куќа во нас други

Продава Куќа во нас. други Струга / други eur 350000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 266 m2 Соби -1 Евид. број7400 Објавено 18-07-2017
активен
Телефон

Прекрасна вила со апартмани со П+2К и 1 кат доградба од 2016 година. На приземјето има 15м2 гаража и 33м2 помошна просторија. На првиот кат има две простории (30м2- спална, WC, кујна, посебна тераса од 4м2) и (45м2 - спална, дневен престој со кујна, WC, ходник и посебна тераса од 4м2). Вториот кат е 65м2 има две спални, дневен престој со кујна и WC и посебна тераса од 30м2. Доградбата е 50м2, дневен престој со кујна, ходник и WC и посебна тераса од 5м2.
Дворот е уреден со бекатон плочки, со шанк, скара и камин. Има сопствен паркинг за 6 возила.
Сите апартмани се со поглед на Охридско езеро.
Комплетна документација со имотен лист.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Куќа во Сопиште
MKD 0

Куќа во Сопиште

Соби 0 Квадратура 0 m2
Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
Куќа во Маџари на добра локација
MKD 0

Куќа во Маџари, на добра локација

Соби 4 Квадратура 200 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, Stan vo Ohrid