za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Маџари

  • Продава Куќа во  нас Маџари
  • Продава Куќа во  нас Маџари
  • Продава Куќа во  нас Маџари
  • Продава Куќа во  нас Маџари

Продава Куќа во нас. Маџари Скопје / Маџари eur 68000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 180 m2 Соби 5 Евид. број7500 Објавено 18-05-2018
активен
Телефон

Вкупна површина 250м2 од кои 180 м2 станбена површина, со голема дневна соба , со кујна трпезарија, две тераси, бањи, спални соби, гаража, на три спрата.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Куќа во Маџари на добра локација
MKD 0

Куќа во Маџари, на добра локација

Соби 4 Квадратура 200 m2
Куќа во Сопиште
MKD 0

Куќа во Сопиште

Соби 0 Квадратура 0 m2
Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, prodavam stan vo Bitola, Stanovi vo Kumanovo