za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Барака во нас. Влае

  • Продава Барака во  нас Влае
  • Продава Барака во  нас Влае
  • Продава Барака во  нас Влае
  • Продава Барака во  нас Влае

Продава Барака во нас. Влае Скопје / Влае eur 140000 За продавање

КатегоријаБарака Квадратура 110 m2 Соби 5 Евид. број2614 Објавено 02-07-2019
активен
Телефон

Реновирана,доградена барака со 6 простории на едно ниво-приземно.Со паркинг и со подрум 37м2.На главна улица излегува.Се продава за компензација


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK
EUR 51000

DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK

Соби 2 Квадратура 53 m2
SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR
EUR 68200

SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR

Соби 2 Квадратура 58 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola