za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје

  • Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје
  • Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје

Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје Скопје / Тафталиџе 2 MKD 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 125 m2 Соби 5 Евид. број Телефон

куката е на мн добра местополозба 1 мин од продавница,училиште,градинка.5 мин одење до странско училиште 3 мин.до пазарчето и во мирен дел не е на главна улица.Целиот плац е на површина 250м2.


Тања / ТониВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola