za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 62 m2 Соби 3 Евид. број8617 Објавено 24-08-2019
активен
Телефон

Станот е со една спална,дневна,кујна,бања,тераса.Има и гаража.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Квадратура 18 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR
EUR 200

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Квадратура 30 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo