za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Соби 2 Евид. број12042 Објавено 14-08-2019
активен
Телефон

Стан со посебна спална во нова зграда. Има лифт. Слободен паркинг.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Квадратура 18 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR
EUR 200

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Квадратура 30 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola