za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 210 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 73 m2 Соби 3 Евид. број5742 Објавено 13-06-2019
активен
Телефон

Стан во близина на американска амбасада, опремен, со 2 спални соби.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2
Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Квадратура 18 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR
EUR 600

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR

Соби 0 Квадратура 100 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola