za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Центар - Универзална

 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална

Издава Стан во нас. Центар - Универзална Скопје / Центар - Универзална eur 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Соби 2 Евид. број9962 Објавено 02-08-2019
активен
Телефон

Нов стан со посебна спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и тераса. Има лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR
EUR 400

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR

Соби 3 Квадратура 84 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR
EUR 600

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR

Соби 0 Квадратура 100 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ VLADA 3 KANC
EUR 200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ VLADA 3 KANC

Соби 3 Квадратура 60 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola