za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Центар - Универзална

 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална
 • Издава Стан во нас Центар - Универзална

Издава Стан во нас. Центар - Универзална Скопје / Центар - Универзална eur 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 2 Евид. број9865 Објавено 25-07-2019
активен
Телефон

Нов стан со посебна спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и тераса. Има лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN NA VODNO
EUR 290

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN NA VODNO

Соби 2 Квадратура 55 m2
DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR
EUR 400

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR

Соби 3 Квадратура 64 m2
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN КАЈ UNIVERZALNA SALA
EUR 230

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN КАЈ UNIVERZALNA SALA

Соби 2 Квадратура 40 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo