za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Старо Водно

  • Издава Стан во  нас Старо Водно
  • Издава Стан во  нас Старо Водно
  • Издава Стан во  нас Старо Водно
  • Издава Стан во  нас Старо Водно
  • Издава Стан во  нас Старо Водно

Издава Стан во нас. Старо Водно Скопје / Старо Водно eur 550 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 89 m2 Соби 4 Евид. број3754 Објавено 27-12-2017
активен
Телефон

Убаво опремен,со дневна,трпезарија и кујна,три спални соби,две бањи,тераса,обезбеден подземен паркинг простор.Има лифт


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stan vo Ohrid, stanovi za izdavanje vo bitola