za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Карпош 4

  • Издава Стан во  нас Карпош 4
  • Издава Стан во  нас Карпош 4
  • Издава Стан во  нас Карпош 4
  • Издава Стан во  нас Карпош 4
  • Издава Стан во  нас Карпош 4

Издава Стан во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 eur 600 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 102 m2 Соби 4 Евид. број11559 Објавено 12-04-2019
активен
Телефон

Луксузен стан, 3 сплани, бања, тоалет, поглед кон Вардар.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN DUPLEX VO KARPOS 4
EUR 210

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN DUPLEX VO KARPOS 4

Соби 2 Квадратура 65 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola