za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Карпош 3

 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3

Издава Стан во нас. Карпош 3 Скопје / Карпош 3 eur 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 55 m2 Соби 2 Евид. број11073 Објавено 27-08-2019
активен
Телефон

Нов стан со посебна спална,голема дневна, трпезарија, кујна, комплет опремена бања со машина за перење и сушење и тераса. Има лифт. Има паркинг.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 59 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 3 Квадратура 58 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAJ KATOLICKA
EUR 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAJ KATOLICKA

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid