za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Аеродром

  • Издава Стан во  нас Аеродром
  • Издава Стан во  нас Аеродром

Издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број9978 Објавено 07-08-2019
активен
Телефон

Целосно реновиран стан со посебна спална, дневна, кујна, бања и голема тераса со поглед на паркот и Водно. Нема лифт. Има слободен паркинг пред зграда.ИМА КЛИМА УРЕД , ВИ ФИ.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Квадратура 55 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, продазба станови во Oхрид