za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Н.Лисиче

 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче

Издава Стан во нас. Н.Лисиче Скопје / Н.Лисиче eur 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 63 m2 Соби 2 Евид. број9223 Објавено 20-09-2018
активен
Телефон

Стан во близина на ФОН со посебна спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и голема тераса.има два лифта.станбена површина 53 м2 и голема тераса 10 м2.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE
EUR 150

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE

Соби 1 Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi vo Kumanovo, Stan vo Ohrid