za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Н.Лисиче

 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче

Издава Стан во нас. Н.Лисиче Скопје / Н.Лисиче eur 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 95 m2 Соби 4 Евид. број8353 Објавено 17-04-2018
активен
Телефон

Реновиран стан со три спални, дневна со кујна, два ходника, бања, гостински тоалет и балкон. Има два лифта. Има подрум. Има три паркинг места. Греењето е со Кано систем, со можност веднаш бесплатно да се приклучи на Топлификација.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE
EUR 150

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE

Соби 1 Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, продазба станови во Oхрид