za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Капиштец

  • Издава Стан во  нас Капиштец
  • Издава Стан во  нас Капиштец

Издава Стан во нас. Капиштец Скопје / Капиштец eur 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број5748 Објавено 24-04-2018
активен
Телефон

Има дневна со кујна и трпезарија, една поголема и една помала спална соба, бања, тоалет и три тераси од +20м2. Полунаместен, со вградени плакари и елементи од кујна останати елементи.со електрика.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC
MKD 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC

Соби 2 Квадратура 40 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, prodavam stan vo Bitola