za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Д. Маало

 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало

Издава Стан во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Соби 2 Евид. број3149 Објавено 29-05-2018
активен
Телефон

Убаво модерно наместен со нови ствари.Има лифт.+ 5m2 тераса.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN NEVSELEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 750

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN NEVSELEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 70 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 330

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 2 Квадратура 48 m2
DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 500

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO.

Соби 3 Квадратура 70 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi vo Kumanovo, Stan vo Ohrid