za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Бардовци

 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци

Издава Куќа во нас. Бардовци Скопје / Бардовци eur 1500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 400 m2 Соби -1 Евид. број11971 Објавено 27-07-2019
активен
Телефон

Куќа со приземје, кат и поткровје, поврзани со внатрешни скали. Има гаража и подрум околу 40м2. Објектот и дворот се оградени со цврста ограда.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola